fiilSiil

muidujuhm

sábado, septiembre 23, 2006

kuningas on surnud. elagu kuningas?
Üldise ajupestud eufooria taustal oli kosutav lugeda Aleksander Einselni mõtteavaldust: http://www.delfi.ee/news/paevauudised/arvamus/article.php?id=13911633

Huvitav oleks juba täna teada, milliseid mõtteid mõtlevad nood, kes Tänase saabumiseks-saabumisel homeerilis-hüsteeriliselt hõisklesid, na 6 aasta pärast... Jevrooplaseks saamisest pajatab niimõnigirehepapp täämbe muidmuinasjutte kui enne üht möödaläind 13. septembrit... Mäluon? Mäluonmäluonmälu... On!

Minu president on/oleks antud ajahetkel Ene Ergma. Hammasratastel aga teatavasti pole muud õigust kui vait olla ja edasi teenida, või...

PS nätsa:
Ilves: rünnak Rüütli vastu on piiritagune provokatsioon
09:00, 6. juuli 2006
5. juulil 2006 STRASBOURG.

Euroopa Parlamendi väliskomisjoni aseesimehe Toomas Hendrik Ilvese hinnangul kujutab äsjane rünnak Arnold Rüütli eraelu vastu ilmselt piiritagust provokatsiooni, mille eesmärgiks on Eesti huvide ja tõsiseltvõetavuse kahjustamine."Pole õigustust aplusele, millega haarasid mõned Eesti väljaanded kinni Venemaal avaldatud anonüümsest infost. Ilmselt oligi provokatsiooni algatajate üks eesmärke legitimiseerida laimu Euroopa Liidu liikmesriigi pressis," ütles Ilves.Tema sõnul avaldavad euroopaliku kultuuriruumi ajalehed vaid kontrollitud, allikatele tuginevat informatsiooni. Poliitikud aga debateerivad üksteise seisukohtadega, mitte aga ei korralda räpaseid isikuvastaseid rünnakuid."Paraku on ka Eestis poliitilisi jõude, kaasa arvatud nn presidendipartei, mis ründavad oma oponente välja mõeldud seikade toel. Selliste räpaste trikkide ja mõtteviisi kodumaa paikneb meist idas, mida äsjane Izvestija ja teab-kust-pärit internetikülje juhtum ilmekalt tõestab," tõdes Ilves.

Teate edastas:
Olari Koppel
Toomas Hendrik Ilvese nõunik Eestis
50 57372
olari.koppel@sotsdem.ee

6 Comments:

Anonymous Anónimo said...

...nuh, Ergma olnuks ka minu valik... aga kui paremat pole, siis saame selle/saab rahvas, mis talle parajasti k6ige rohkem sobib ;)

25 septiembre, 2006 05:55  
Blogger karmik said...

:)

...selle, mida antudhetkel
kõikserohkemb vajab...

Tähh, sõbrake,
meenutamast!

27 septiembre, 2006 10:00  
Blogger karmik said...

sõber anonymus IP 88-196-39-213-dsl.noe.estpak.ee -- olen sinaise, su unenägude higine hirm, nutt ja naer ja armastusihalus -- ei keegi, ei enam... ;)

27 septiembre, 2006 10:35  
Anonymous Anónimo said...

no ole edasi - aga sinu kohustused perekonna ees on ikka täitmata elik pöördu kõigepealt selle poole kui riigist hakkad rääkima.

27 septiembre, 2006 10:37  
Blogger karmik said...

Jaa, kaugenekammitset tüdrik -- kohus on meitel kõigil -- südamekohus nimelt.
Võiksin nüüd soovooluga kaasa minnes targutamistele vastutargutada, et kuidas sinuksel see`ga, aga -- tükkvanainemist tegeleb ennesündivõet kohuse täitmisega aint, ei enam... ;)

Armas oled, inime!

27 septiembre, 2006 10:51  
Anonymous Anónimo said...

on alles iba. kõigepealt mess ise, seejärel kommenaataarid. ok, headaega.

27 septiembre, 2006 14:59  

Publicar un comentario

<< Home